Nahrávám...

Miluji barvy

Škála barev umí vystihnout spektrum našeho vnímání i to, jak se právě cítíme.

Miluji originalitu

Každá jsme jedinečná obrazem zevnějšího těla i vnitřní duší. Ráda se oblékám tak, jak vnímám svůj celek.

Miluji pohodlí

Unavuje mě hlídat své dekorum v konvenčních oděvech. Nejraději nosím pohodlné oblečení, které mi dopřeje svobodu pohybu i hluboký nádech.

Proč si vybrat u nás?

Originalita

Každá podprsenka je vždy jedinečný originál. Varianty zádových systémů, barevnost i provedení nabízí nekonečné množství variant.

Kvalita

Vybíráme vždy z těch nejkvalitnějších tuzemských materiálů. Ruční výroba a postup šití zaručuje trvanlivost každého produktu opouštějící naší dílničku.

Univerzální využití

Kefin podprsenka se hodí na nejrůznější sporty. Mnoho zákaznic využívá na běžně denní nošení, nebo jako horní část plavek.

Zkušenosti

Jako outdoorová holka stále přemýšlím nad nejmenšími vychytávkami, které zpříjemní mé každodenní dobrodružství.

Spolehlivost

Nestojím o množstevní výrobu co postrádá duši. Nezlobte se prosím pokud vaše favoritka v požadované velikosti již není. Důvěřujte nám a vyčkejte si.

Doporučené produkty

Novinky v obchůdku

Ušitých podprsenek
Štastných zákaznic
Použitých metrů gumiček
Jsem na Instagramu! Kefin.cz Sledujte nás a získejte tak jedinečnou možnost získat slevové kupony, novinky a informace ze zákulisí.

Novinky na blogu

4.5.2019 | Články
Fotíme kolekce, vymýšlíme nový web, stále “vychytávám mouchy” na střihu a provedení. Někteří mě straší oslovením “paní podnikatelka” a výroky tipu: ...
Pokračovat ve čtení
2.5.2019 | Články
Leden 2019 Vymýšlím vše možné i zdánlivě nemožné. V průměru sedím sedm hodin denně za šicím strojem a tím má pracovní doba zdaleka nekončí. Abych se...
Pokračovat ve čtení
1.5.2019 | Články
Na podzim 2018 se chystám v dámském obsazení těch nejbáječnějších outdoor holek co znám do amerického Utahu za cílem napnout bezmála půl kilometru dl...
Pokračovat ve čtení