Nahrávám...
0 Recenze SKU: p_01_8_L
Indiánská 8/L

1 ks Skladem / Doručíme v nejbližší možné době

Oblíbená a velice poutavá záda. Univerzální využití jak pohybu, tak typ postav.

1150 CZK
Sdílet

Jemná a hodně pružná látka s indiánským vzorem. Z bočních stran lze vložit vycpávky.

Doporučuji ruční přepírání. Je mnohem šetrnější k pružnosti a barevnosti zádových gum. Osobně peru s ostatním barevným prádlem na běžný prací program do 40C. Podprsenky pravidelně testuji při svých outdoorových aktivitách. Občas se nestačím divit, co všechno vydrží.

Tabulka velikostí

Máš-li specifické požadavky, je možné jít i touto cestou. Vzhledem k individuálnímu přístupu a vyhovění tvým požadavkům je šití na míru za příplatek 450 Kč. Pro volbu takové objednávky piš na info@kefin.cz s předmětem: podprda na míru

Jak zvolit správnou velikost? Šiji ve čtyřech konvenčních velikostech. Výběr usnadní orientační velikostní tabulka. Každá máme jiný poměr hrudníku k velikosti prsou a objemu svalů. Typy zádových systémů mají drobná specifika a je třeba brát ohled i na pevnost a pružnost látky. Máš-li favoritku a váháš, zda ti bude sedět napiš míry, pošli fotku - poradím. Je možné si podprsenky někde vyzkoušet? Určitě v Liberci kde hnízdí kefin dílna, po domluvě i někde pod skálou. Jarmarkům a trhům se zatím záměrně vyhýbám, stejně jako dodeji do kamenných prodejen. V průběhu roku si přeji navštěvovat různá města a místa v přírodě. O místě a čase budu s předstihem informovat na sociálních sítích - vždy jako událost. Jak často se obnovují kolekce? Každý měsíc v mé dílně vznikne přibližně 30 nových kusů. Eshop aktualizuji průběžně. Není v mých silách do Eshopu vždy vložit všechny vyrobené podprsenky. Kde a jak je budu prezentovat sama dnes ještě nevím. Vyčkej - sleduj mě průběžně - přej si a dostaneš. Podprsenku jsem si koupila a nesedí mi, co mám dělat? I to se může stát. Každá jsme jiná a každý kus má své odchylky. V ideálním případě budu jásat radostí, když ve svém okolí najdeš někoho, komu padne jako Popelce střevíček. Pokud ne, je možné do 14 dnů od zakoupení podprsenku vrátit. Náklady na doručení si kupující hradí sám. Peníze vrátím v plné výši na účet, ze kterého byla platba provedena.

Zatím nikdo nenapsal recenzi tohoto produktu.


 

Podobné produkty