Nahrávám...
0 Recenze SKU: p_22_4_7_M
Jarní jednobarevky 7/M

1 ks Skladem / Doručíme v nejbližší možné době

Atypická a velice poutavá záda ocení rebelky. Zádový systém umožní komfort, vhodná pro sportovním využití.

1200 CZK
Sdílet

Každá podprsenka je šitá ve dvou vrstvách. Střih je doplněn drobnými záševky. Dvojitý šev zaručí pevnost namáhaných míst. Šev je vždy dvojitý a uvnitř. Díky tomu je celá konstrukce velice pevná. Plavkovina je materiál s vysokým poměrem elasticity, příjemná na dotek. Raménka volně prokluzují v látce. Díky tomu můžete po oblečení elegantně srovnat gumičkový systém na zádech.

Doporučuji ruční přepírání. Je mnohem šetrnější k pružnosti a barevnosti zádových gum. Osobně peru s ostatním barevným prádlem na běžný prací program do 40C. Podprsenky pravidelně testuji při svých outdoorových aktivitách. Občas se nestačím divit, co všechno vydrží.

Tabulka velikostí

Jak zvolit správnou velikost? Šiji ve čtyřech konvenčních velikostech. Výběr usnadní orientační velikostní tabulka. Každá máme jiný poměr hrudníku k velikosti prsou a objemu svalů. Typy zádových systémů mají drobná specifika a je třeba brát ohled i na pevnost a pružnost látky. Máš-li favoritku a váháš, zda ti bude sedět napiš míry, pošli fotku - poradím. Je možné si podprsenky někde vyzkoušet? Určitě v Liberci kde hnízdí kefin dílna, po domluvě i někde pod skálou. Jarmarkům a trhům se zatím záměrně vyhýbám, stejně jako dodeji do kamenných prodejen. V průběhu roku si přeji navštěvovat různá města a místa v přírodě. O místě a čase budu s předstihem informovat na sociálních sítích - vždy jako událost. Jak často se obnovují kolekce? Každý měsíc v mé dílně vznikne přibližně 30 nových kusů. Eshop aktualizuji průběžně. Není v mých silách do Eshopu vždy vložit všechny vyrobené podprsenky. Kde a jak je budu prezentovat sama dnes ještě nevím. Vyčkej - sleduj mě průběžně - přej si a dostaneš. Podprsenku jsem si koupila a nesedí mi, co mám dělat? I to se může stát. Každá jsme jiná a každý kus má své odchylky. V ideálním případě budu jásat radostí, když ve svém okolí najdeš někoho, komu padne jako Popelce střevíček. Pokud ne, je možné do 14 dnů od zakoupení podprsenku vrátit. Náklady na doručení si kupující hradí sám. Peníze vrátím v plné výši na účet, ze kterého byla platba provedena.

Zatím nikdo nenapsal recenzi tohoto produktu.


 

Podobné produkty