0 Recenze SKU: PJ_8
Popruh na jogamatku 8

3 ks Skladem / Doručíme v nejbližší možné době

Popruh na jogamatku

450 CZK
Sdílet
Vyšívaný popruh na jógamatku s nápaditým vzorem. I ve tvorbě těchto popruhů jsem ponechala kus Kefin originality. Upínací gumičky jsou vždy jedinečně a neopakovatelně barevně zkombinované. Délka popruhu je 110cm - zajistí pohodlné nošení i těžké jógamatky přes rameno. Spodní část je vystužena, aby na rameni popruh dobře seděl.

Doporučuji ruční přepírání. Je mnohem šetrnější k pružnosti a barevnosti zádových gum. Osobně peru s ostatním barevným prádlem na běžný prací program do 40C. Podprsenky pravidelně testuji při svých outdoorových aktivitách. Občas se nestačím divit, co všechno vydrží.

Tabulka velikostí

Jak zvolit správnou velikost? Šiji ve čtyřech konvenčních velikostech. Výběr usnadní orientační velikostní tabulka. Plavkovina, ze které šiji všechny své produkty je velice přizpůsobivý materiál, takže výběru naslepo se nemusíš obávat. Typy zádových systémů mají drobná specifika a je třeba brát ohled i na pevnost a pružnost látky. Máš-li favoritku a váháš, zda ti bude sedět napiš míry, pošli fotku - poradím. Je možné si podprsenky někde vyzkoušet? Určitě ve Frýdku-Místku, kde hnízdí kefin dílna. Jarmarkům a trhům se zatím záměrně vyhýbám, stejně jako dodeji do kamenných prodejen. V průběhu roku si přeji navštěvovat různá města a místa v přírodě. O místě a čase budu s předstihem informovat na sociálních sítích - je tedy klidně možné potkat se třeba pod skálou. Jak často se obnovují kolekce? Každý měsíc v mé dílně vznikne přibližně 30 nových kusů. Eshop aktualizuji průběžně. Není v mých silách do Eshopu vždy vložit všechny vyrobené podprsenky. Kde a jak je budu prezentovat sama dnes ještě nevím. Vyčkej - sleduj mě průběžně - přej si a dostaneš. Podprsenku jsem si koupila a nesedí mi, co mám dělat? I to se může stát. Každá jsme jiná a každý kus má své odchylky. V ideálním případě budu jásat radostí, když ve svém okolí najdeš někoho, komu padne jako Popelce střevíček. Pokud ne, je možné do 14 dnů od zakoupení podprsenku vrátit. Náklady na doručení si kupující hradí sám. Peníze vrátím v plné výši na účet, ze kterého byla platba provedena. Podprsenka se dá také vyměnit za jinou již hotovou, nebo jsem schopna ušít podprsenku na míru - vždy z aktuálně dostupných látek viz. Kefi na na míru.

Zatím nikdo nenapsal recenzi tohoto produktu.


 

Podobné produkty